Şubat Ayında LAV ile Sofranızda Yenilik Zamanı!

Özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla tanınan LAV, kışın kendini iyice hissettirdiği şubat ayının soğuğuna inat sıcacık ve kalabalık sofraları sadeliği ile göz dolduran bir şıklıkla buluşturuyor. Zarafetin simgesi Lal serisinin farklı boy seçeneklerine sahip meşrubat bardaklarından alacağınız ilhamla hazırlayacağınız sofralar ve şık sunumlar, görsel bir şölene dönüşüyor.

LAV LAL serisi kadeh ve bardaklarına tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşabilirsiniz.

Tasarımlarındaki çeşitliliği ile hayal gücünü her mevsim farklı şekilde yansıtan özgün LAV tasarımları, gri kış günlerinde evlerde kurulan sıcak sofralara eşlik ediyor. LAV LAL serisinin modern ve naif çizgilere sahip meşrubat bardakları ve kadehleri sade ve dingin sunumlara ilham verirken, şıklıktan da asla ödün vermiyor. Sevdiklerinizle sıcacık sohbetlerinize keyif katan kalabalık kış sofralarına LAL serisinin meşrubat bardakları ve kadehleri ile çarpıcı bir dokunuş katan LAV, sadeliğin detaylarında gizlenen tasarımıyla da sofraları çekim merkezi haline getirmenize yardımcı oluyor.

Değişik sunum alternatifleriyle yenilikçi sofralara imzasını atan LAV LAL serisi meşrubat bardakları ve kadehlerine, tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşabilirsiniz.

LAV LAL Serisi-376- Meşrubat Bardağı (6'lı) 19,50 TL

LAV LAL Serisi-592- Goblet (6'lı) 30,90 TL

Bilgi için Excel İletişim ve Algı Yönetimi;

Sinem Richards, sinem.richards@excel.com.tr

Öykü Baloğlu, oyku.baloglu@excel.com.tr