LAV Aras Meşrubat Bardaklarıyla Renkli ve Enerjik Sofralara Yer Açın!

Camın yenilikçi markası LAV, Aras meşrubat bardağı ile sofralara renk, enerji ve keyif taşıyor. Sadeliği ve farklı renkleriyle her içeceği benzersiz bir sunuma dönüştürme fırsatı sunan Aras meşrubat bardağı, adeta baharın enerjisini ve mutluluğunu yansıtıyor.

Modern ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken LAV Aras meşrubat bardaklarına, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, Aras meşrubat bardağı ile tarzını sofrasına ve sunumlarına yansıtmak isteyenlerin tercihi veya seçimi diyelimoluyor. Sade ve modern tasarımıyla öne çıkan Aras meşrubat bardağı, birbirinden güzel renkleriyle adeta baharın pozitif enerjisini yansıtıyor. İçecek servislerini taze meyveler ve farklı tatlarla renklendirmek için ideal bir hacim diyelimsahip olan Aras, zengin renk skalasıyla her sofraya da uyum sağlıyor.

Renkleri ve enerjisiyle ilham veren Aras, içtiğiniz her yudumdan daha büyük keyif almanızı sağlıyor. Tatlı sohbetlerin eşlikçisi olmaya aday Aras, her mevsimde ve her sofrada kendine özel bir yer buluyor.

LAV Aras Meşrubat Bardağı, her yudumda keyfi tatmak isteyenleri tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Aras Meşrubat Bardağı - 6'lı paket: 34,95 TL

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Baran Durmazel, baran.durmazel@excel.com.tr, 0216 544 94 75

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71