A PLACE FOR JOY OF LIVING

JOALI MALDIVES

Gürok grubu girişimci ruhunu yansıtarak yepyeni bir heyecanla global lüks otel markası Ali Bey Resort Maldiv’i Maldivler’de tanıtmaya hazırlanıyor.

Misafirlerini gelecek yıl ağırlamayı bekleyen Ali Bey Resort Maldiv, alışılmışın dışında bir yaklaşımla beklentilerin ötesine geçecek deneyimlerle, misafirleri ile duygusal bağ kurmayı amaçlamıştır. Özgün, kişiselleştirilmiş deneyimleri doğa ve sanatla bir ahenk içerisinde sunmak üzere misafirlerine kapılarını açmayı bekliyor.

Joali Maldiv’in konumlandırıldığı Muravandhoo Adası

Raa Atoll ‘de denizaltı zenginliği ile ömür boyu unutulmayacak bir deneyim yaşamayı amaçlayan ziyaretçilerini doğadan keyif alacakları bir konumda karşılıyor.

JOALI Maldivler, deniz ve plaj üzerinde konumlandırılmış kişiye özel bahçe ve havuzlu; her detayın düşünüldüğü 71 lüks villa içermektedir. Bu etkileyici resort içinde keşfe daldığınızda; dünya mutfaklarından oluşan birbirinden özel restorantları ile ada içerisinde konumlandırılmış keyifle alışveriş yapılabilecek özel butik seçeneğini, ruhunuzu ve bedeninizi rahatlatacağınız deneyimli lüks marka işbirliği ESPA Life konforunu yaşatacak özel SPA dünyasını ve çok daha fazlasını bulacaksınız.